Landmark Op Locatie - Fort Lent Feest locatie voor Gelderland, Nijmegen en Arnhem
Fort Lent is een feestlocatie in Nijmegen, Gelderland, uniek gelegen in een oud fort en geschikt voor een bruiloftsfeest, bedrijfsfeest, personeelsfeest, vergadering of diner
feestlocatie,feestlokatie,fort lent,wijnfort,landmark,nijmegen,arnhem,gelderland,personeelsfeest,huwelijksfestiviteit,bruiloftsfeest,bruiloftsreceptie,huwelijksfeest,bedrijfsfeest,dinerlocatie,workshops,vergaderlocatie,vergadering,vergaderen,bijzondere feestlocatie
16813
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16813,bridge-core-3.1.0,qode-restaurant-3.0.1,,qode-title-hidden,qode_grid_1400,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-29.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive
ONGEKENDE KWALITATIEVE CATERING BIJ U THUIS OF VOOR UW FEEST, BRUILOFT, BEDRIJFSFEEST, DINER OF VERGADERING
Landmark vind je ook op andere plekken dan in het Fort Lent of Belvédère.
Landmark OP LOCATIE tilt het begrip catering naar nieuwe hoogtes. Dat doen wij voor corporate events, private parties, public events en natuurlijk bij u thuis. Alle evenementen verzorgen wij tot in detail. Met onze jarenlange ervaring maken wij van uw gelegenheid er graag een totaalevenement van.
In combinatie met buitensport, teambuilding, avontuurlijke trips. Wij toveren uitzonderlijke plekken, midden in de natuur, bij bezienswaardigheden of in het buitenland, om tot een groots feest. Samen met u maken we er een ongeëvenaarde belevenis van.
Benieuwd naar onze mogelijkheden? Maak vandaag nog een afspraak!
LANDMARK OP LOCATIE
waar kwaliteit hoog in het vaandel staat!
U vraagt, wij regelen en organiseren. Boten op de rivier de Waal, helikopters, bekende artiesten, beveiliging, een eigen boardroom? U zegt het maar. 10 personen? 1000 personen? LANDMARK OP LOCATIE denkt bovendien graag met u mee over een bijzonder teamuitje, een gedenkwaardig personeelsevenement, een anders-dan-anders feest of een sportief-culinair evenement.
Wij verrassen u graag met creatieve ideeën! En we laten u zien dat culinair topniveau op elke plek haalbaar is met LANDMARK OP LOCATIE. Ga met ons in gesprek en ontdek dat er meer mogelijk is dan u dacht. Veel meer!
LANDMARK OP LOCATIE
alles in huis voor een geslaagd feest
Wij verzorgen catering voor feesten, personeelsfeesten, events en privé aangelegenheden vanaf 10 tot 850 personen. Dat doen wij op uw locatie, in uw bedrijf of de door u gewenste locatie.
Catering voor Familiefeesten
Zoals bijvoorbeeld op uw bruiloftsreceptie, bruiloftsdiner, bruiloftsfeest, familiereceptie, familiediner, en familiefeest
Catering voor events, bedrijfsfeesten, personeelsfeesten en vergaderingen
Bedrijfsfeest, productiepresentatie, vergadering, teambuilding sessie, themafeesten, promotiefeest, diners, wijnproeverij en een (informele) borrel
Ook regelen wij voor u de Live muziek en het entertainment
Voor uw evenement of feest bemiddelen en regelen wij graag de live muziek en het entertainment. Wij hebben een lange ervaring met verschillende artiesten, muzikanten en entertainers.